Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base

Krzesło obrotowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base sklep internetowy
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 08791) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base  o unikalnym wzorze z mechanizmem Epron Syncron, umożliwiającym swobodne kołysanie się oraz zablokowanie siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Podstawa wykonana jest z aluminium,... pełny opis
1 489 zł

Produkt niedostępny

kod: 08791
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base o unikalnym wzorze z mechanizmem Epron Syncron, umożliwiającym swobodne kołysanie się oraz zablokowanie siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Podstawa wykonana jest z aluminium, natomiast oparcie z wysokogatunkowej siatki.Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base posiada regulowaną siłę oporu oparcia,wysokość krzesła oraz podłokietniki (góra-dół) z regulowanymi nakładkami (przód-tył-na boki).
Widoczne na zdjęciu samohamowne kółka idealnie sprawdzają się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych. Ze względów bezpieczeństwa są one dedykowane i standardowe do wszystkich produktów Ring Base. Istnieje możliwość dokupienia kółeczek do tego produktu - ale tylko i wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika, ponieważ tylko standardowe stópki chronią użytkownika przed wywróceniem.
Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.