Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base

(kod: 08791) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
1 489 zł

Produkt niedostępny

kod: 08791
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base o unikalnym wzorze z mechanizmem Epron Syncron, umożliwiającym swobodne kołysanie się oraz zablokowanie siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Podstawa wykonana jest z aluminium, natomiast oparcie z wysokogatunkowej siatki.Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base posiada regulowaną siłę oporu oparcia,wysokość krzesła oraz podłokietniki (góra-dół) z regulowanymi nakładkami (przód-tył-na boki).
Widoczne na zdjęciu samohamowne kółka idealnie sprawdzają się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych. Ze względów bezpieczeństwa są one dedykowane i standardowe do wszystkich produktów Ring Base. Istnieje możliwość dokupienia kółeczek do tego produktu - ale tylko i wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika, ponieważ tylko standardowe stópki chronią użytkownika przed wywróceniem.
Krzesło biurowe @-Motion R18K steel33 chrome Ring Base posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło biurowe dla dzieci cars krzesło biurowe dla dzieci do wysokiego biurka krzesło biurowe dla dziecka rybnik krzesło biurowe dla dziecka warszawa wygodne krzesło biurowe dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x