Krzesło @-Motion U R15K HRU steel33 chrome

(kod: 08790) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło obrotowe z mechanizmem Epron Syncron, umożliwiającym swobodne kołysanie się oraz zablokowanie siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Podstawa wykonana jest z aluminium, natomiast oparcie z wysokogatunkowej siatki pokrytej skórą na... pełny opis
1 978 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 98,90zł
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08790
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło obrotowe z mechanizmem Epron Syncron, umożliwiającym swobodne kołysanie się oraz zablokowanie siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Podstawa wykonana jest z aluminium, natomiast oparcie z wysokogatunkowej siatki pokrytej skórą naturalną. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło @-Motion U R15K HRU steel33 chrome posiada regulowaną siłę oporu oparcia, głębokość siedziska, wysokość krzesła oraz podłokietniki (góra-dół) z regulowanymi nakładkami (przód-tył-na boki). Samohamowne kółka idealnie sprawdzają się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych. 
Krzesło @-Motion U R15K HRU steel33 chrome posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.


Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 120,5-130
Wysokość siedziska [cm] 46,5-56
Głębokość siedziska [cm] 40-46
Szerokość siedziska [cm] 45,5
Rozstaw podłokietników [cm] 18,5-26,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.