Krzesło Bambino Dino GTS

(kod: 05618) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylCartoons
Dziecięcy fotel obrotowy Bambino Dino GTS wyróżnia się oryginalnymi, kolorowymi barwami oraz ciekawą grafiką na oparciu.  Miękkie, tapicerowane siedzisko swoim wzorem przypomina kadr z ulubionej bajki, a czarna, nylonowa po... pełny opis
192 zł
+ dostawa 26 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 05618

Opis produktu

Dziecięcy fotel obrotowy Bambino Dino GTS wyróżnia się oryginalnymi, kolorowymi barwami oraz ciekawą grafiką na oparciu. 

Miękkie, tapicerowane siedzisko swoim wzorem przypomina kadr z ulubionej bajki, a czarna, nylonowa podstawa gwarantuje stabilność wraz z bezpieczeństwem użytkowania.

Krzesełko jest wyposażone w pneumatyczny mechanizm regulacji wysokości przystosowany do wagi dziecka, a także kółka samohamowane do powierzchni twardych oraz dywanowych. 

Regulowana wysokość oparcia i głębokość siedziska zapewni komfort, a także pomoże w utrzymaniu prawidłowej postawy.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość całkowita: 70 cm - 87,5 cm
  • Wysokość siedziska: 45 cm - 56 cm
  • Szerokość siedziska: 40 cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło Bambino dostarczane jest w paczce dostarczonej przez firmę kurierską.

Gwarancja:

Produk objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.