Krzesło bankietowe Stanley

(kod: 13084)
Krzesło bankietowe Stanley - przeznaczone jest do domów weselnych, restauracji, sal konferencyjnych, sal bankietowych, teatrów oraz na inne imprezy okolicznościowe. Można używać krzesła bez żadnych pokrowców ponieważ jego stalowy stel... pełny opis
89 zł

Produkt niedostępny

kod: 13084

Opis produktu

Krzesło bankietowe Stanley - przeznaczone jest do domów weselnych, restauracji, sal konferencyjnych, sal bankietowych, teatrów oraz na inne imprezy okolicznościowe. Można używać krzesła bez żadnych pokrowców ponieważ jego stalowy stelaż i trwałe obicie wykonane z mocnego materiału. 

Krzesła są przystosowane do przechowywania i składania (sztaplowania) posiadają dystanse chroniące przed ocieraniem się wzajemnym krzeseł przy złożeniu jedno na drugie.

Tapicerka wykonana jest w czerwonym kolorze ze złotymi akcentami dodającymi elegancji.

Grubość gąbki na siedzisku: 6 cm

Maksymalna szerokość krzesła (zewnętrzny wymiar z nogami): 44 cm

 

UWAGA!

 

MINIMALNA ILOŚĆ ZAMAWIANYCH KRZESEŁ TO 10 sztuk

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.