Krzesło białe skandynawskie z nogami wenge KR012

(kod: 17422) Świat-Krzeseł
drewniane (wenge) drewniane metalowe
Krzesło białe skandynawskie z drewnianymi nogami wenge KR012 należy ostatnio do najpopularniejszych. Prosta i efektowna bryła doskonale sprawdzi się nie tylko jako element wystroju wnętrza domu lub mieszkania. Krzesło może posłużyć ró... pełny opis
160 zł

Produkt niedostępny

kod: 17422

Opis produktu

Krzesło białe skandynawskie z drewnianymi nogami wenge KR012 należy ostatnio do najpopularniejszych. Prosta i efektowna bryła doskonale sprawdzi się nie tylko jako element wystroju wnętrza domu lub mieszkania. Krzesło może posłużyć również jako wyposażenie sali konferencyjnej, restauracji lub kawiarni.

Jego bryła w kolorze białym wykonana została z wytrzymałego polipropylenu, który został ukształtowany tak, by maksymalnie dopasować się do kształtu ciała oraz dawać niezrównany komfort. Właśnie na wygodę zwracają uwagę zwykle osoby, które miały okazję z niego korzystać.Tworzywo sztuczne, z którego wykonano krzesło skandynawskie z nogami wenge jest także łatwe w utrzymaniu w czystości, co na pewno docenią osoby, które planują wystrój kuchni, jadali lub restauracji.

Podstawą krzesła są cztery wytrzymałe, drewniane nogi w kolorze wenge. Aby zapewnić większą stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji zastosowano metalowe wzmocnienia oraz aluminiowe śruby.

Maksymalne obciążenie krzesła to 130 kilogramów.

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno (kolor wenge)

Kolor: biały

Waga: 4 kg

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 81 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 43 cm
  • wysokość siedziska: 42 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno (kolor wenge)

Kolor: biały

Waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdznie kondycji paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt dostarczany w stanie do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną do paczki instrukcją.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.