Krzesło Caldo

(kod: 08812) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
273 zł

Produkt niedostępny

kod: 08812
Wybierz Nogi:
Wybierz Kolor obicia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Klasyczne i proste krzesło Clado producenta Nowy Styl.

Krzesło to wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzi się zarówno w kuchni, lecz nie tylko. Krzesło Caldo posiada szerokie oparcie wykonane z metalu. Jego siedzisko obite jest w tkaninę dostępną w wielu kolorach. Jest ono miękkie i bardzo komfortowe. Podstawa krzesła wykonana jest z metalu, który polakierowany moża jestać na jeden z trzech sposobów. Mo żliwość wyboru kolory obicia i rodzaju podstawy umożliwia dopasowanie krzesła praktycznie do każdego pomieszczenia.

Krzesła Caldo pomagają zaoszczędzić przestrzeń. Przechowywać je można ułożone jedno na drugim, dzięki czemu do ich schowania potrzebujemy jeszcze mniej miejsca.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×