Krzesło Caldo

Krzesło Caldo
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 08812) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
  • alumioniowe
  • silver
  • chromowane
Klasyczne i proste krzesło Clado producenta Nowy Styl. Krzesło to wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzi się zarówno w kuchni, lecz nie tylko. Krzesło Caldo posiada szerokie oparcie wykonane z metalu. Jego siedzis... pełny opis
273 zł
+ dostawa 75 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08812
Wybierz Nogi:
Wybierz Kolor obicia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Klasyczne i proste krzesło Clado producenta Nowy Styl.

Krzesło to wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Sprawdzi się zarówno w kuchni, lecz nie tylko. Krzesło Caldo posiada szerokie oparcie wykonane z metalu. Jego siedzisko obite jest w tkaninę dostępną w wielu kolorach. Jest ono miękkie i bardzo komfortowe. Podstawa krzesła wykonana jest z metalu, który polakierowany moża jestać na jeden z trzech sposobów. Mo żliwość wyboru kolory obicia i rodzaju podstawy umożliwia dopasowanie krzesła praktycznie do każdego pomieszczenia.

Krzesła Caldo pomagają zaoszczędzić przestrzeń. Przechowywać je można ułożone jedno na drugim, dzięki czemu do ich schowania potrzebujemy jeszcze mniej miejsca.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 78
Wysokość siedziska [cm] 47
Szerokość siedziska [cm] 37,8
Głębokość siedziska [cm] 36,5
Szerokość oparcia [cm] 40
Rodzaj wykończenia tapicerka - tkanina
Wysokość oparcia standardowe
Obicie gładkie

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.