Krzesło obrotowe Comfort profil R

Krzesło obrotowe Comfort profil R sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08809) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe Comfort profil R z mechanizmem Active-1 , dającym możliwość swobodnego kołysania się ,a jednocześnie blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Ponadto krzesło obrotowe Comfort profil R posiada samohamowne kółka ,... pełny opis
561 zł

Produkt niedostępny

kod: 08809
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe Comfort profil R z mechanizmem Active-1, dającym możliwość swobodnego kołysania się,a jednocześnie blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Ponadto krzesło obrotowe Comfort profil R posiada samohamowne kółka, miękkie, wygodne siedzisko i tapicerowane oparcie. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło Comfort profil R posiada regulację w następujących wymiarach: siła oporu oparcia, wysokość krzesła, wysokość oparcia oraz podłokietniki. Mechanizm Anti-Shock chroni użytkownia przed uderzeniem oparcia w plecy. Podstawa wykonana jest z czarnego nylonu.

Wymiary:

Wysokość: 90-109 cm

Wysokość oparcia: 48,5-54,5 cm

Wysokość siedziska: 41,5-54,5 cm

Głębokość siedziska: 44 cm

Szerokość siedziska: 46,5 cm

Wysokość podłokietników: 17,5-23,5 cm

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego Comfort profil R.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.