Cortessa krzesło konferencyjne czarne

(kod: 17136) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
111 zł

Produkt niedostępny

kod: 17136

Opis produktu

Krzesło konferencyjne Cortessa to nowoczesne wyposażenie wnętrz, które cieszy się dużym uznaniem za sprawą swojej estetyki, trwałości i funkcjonalności. Klasyczne krzesło na czteroramiennej podstawie znakomicie służy jako krzesło gościnne. Model posiada komfortowe siedzisko i oparcie wykonane z wytrzymałego plastiku oraz elegancką, solidną metalową ramę w kolorze chrome.

Sztaplowanie krzeseł Cortessa

Cortessa krzesło konferencyjne jest stabilne. Zastosowane materiały powodują że nie ma problemu z utrzymaniem jego czystości. Krzesła Cortessa sztaplują się, to znaczny można je wkładać jedno w drugie (maksymalnie 8 sztuk), co z pewnością oszczędzi miejsca na ewentualne magazynowanie krzeseł. Lekka, trwała i mobilna konstrukcja daje wiele możliwości zastosowania krzesła Cortessa - świetnie sprawdza się w salach konferencyjnych, poczekalniach, barach.

Stelaż krzesła jest chromowany - błyszczący, natomiast siedzisko oraz oparcie z tworzywa sztucznego oferowane jest w 3 kolorach, można więc dopasować je do wnętrza pomieszczenia. Cortessa krzesło konferencyjne to wysokiej jakości produkt, który będzie doskonale służyć przez wiele lat - posiada Atest Wytrzymałościowy Remodex.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła Cortessa

  • Szerokość: 40 cm
  • Głębokość: 43 cm
  • Wysokość: 80,3 cm
  • Wysokość siedziska: 44 cm
  • Wysokość oparcia: 36,3 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×