KR012F Mondi krzesło design mebel koloru ocean drewno

(kod: 17566) Świat Krzeseł
225 zł

Produkt niedostępny

kod: 17566

Opis produktu

Designerskie krzesło KR012F Mondi w kolorze oceanu z drewnianymi nogami to doskonała inspiracja dla nowoczesnych wnętrz biurowych i domowych. Krzesło sprawdzi się dobrze w biurze, sali konferencyjnej, domowej jadalni lub w restauracji.

Bryła krzesła w kolorze ocean wykonana jest z tworzywa sztucznego - polipropylenu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, odporny na zadrapania i bardzo łatwy w czyszczeniu. Do czyszczenia wystarczy zastosowanie wilgotnej ściereczki i popularnych detergentów. Kształt krzesła został zaprojektowany tak, by zapewniać użytkownikowi maksymalną wygodę. Krzesło wyposażone jest również w funkcjonalne podłokietniki.

 

 

Podstawą krzesła są cztery nogi z drewna bukowego. Dla większej stabilności i bezpieczeństwa zastosowano metalowe wzmocnienia i aluminiowe śruby.

Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 78 cm
  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokość podłokietników: 67 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga krzesła: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody stanowiący podstawę reklamacji. Prosimy też o kontakt z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×