Krzesło Design Unique brąz - krzesło tapicerowane nowoczesne

(kod: 17252)
245 zł

Produkt niedostępny

kod: 17252

Opis produktu

Krzesło tapicerowane nowoczesne Design producenta Unique wyróżnia harmonia i estetyka wykonania.
Krzesło o zintegrowanym oparciu i siedzisku w całości pokryte tkaniną materiałową jest wyjątkowo minimalistyczne i eleganckie zarazem.

Wszystko to sprawia, że krzesło Design może być przeznaczone do mieszkania, biura, poczekalni i recepcji - w każdej przestrzeni zapewni odpowiedni komfort i będzie wyglądać doskonale.

Model Design producenta Unique charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, nowoczesnością oraz trwałością. Siedzisko zostało wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny. Nogi krzesła wyprodukowano z chromowanej stali, którą także pokryto tkaniną. Oparcie i siedzisko stanowią integralną całość. Kolejną cechą szczególną krzesła Design jest ergonomia zapewniająca komfort siedzenia przez długi czas.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła Design

  • Szerokość: 44 cm
  • Głębokość: 53 cm
  • Wysokość: 86 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia: 43 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt wysyłany jest w ubezpieczonej przesyłce z pomocą firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło dziecięce ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło ministyle butterfly krzesło ministyle electro krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz krzesło ministyle gtp opinie krzesło ministyle gts krzesło ministyle opinie krzesło ministyle white

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×