SST5 Pink krzesło dla dziecka do biurka Fun Desk

(kod: 17122) Fun Desk
440 zł + dostawa 16 zł

Kup na raty: 20 x 22,80zł

  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 17122

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Regulacja Tak
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Szerokość [cm] 47
Głębokość [cm] 43
Wysokość [cm] 78
Wysokość siedziska [cm] 8,5
Materiał obicia Tkanina
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Brak
Kolor różowy
Kolor stelaża czarny

Opis produktu

Kręgosłup dziecka często jest bardzo nadwyrężany, powinniśmy więc zadbać o to, by nasza pociecha mogła odrabiać lekcje lub czytać w optymalnych, komfortowych warunkach. Krzesło dla dziecka do biurka SST5 Pink to idealny fotel dla dziewczynki nie tylko dlatego, że wykończony jest różowym, ekologicznym materiałem w bordowe i białe koła, ale też z tego powodu, że zapewnia dziecku idealne oparcie i umożliwia prawidłowe kształtowanie kręgosłupa. W ten sposób redukowane jest także zmęczenie podczas zajęć i zabawy.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Krzesło dla dziecka do biurka SST5 Pink

Krzesło dla dziecka do biurka SST5 Pink można regulować w trzech płaszczyznach. Oparcie można odpowiednio dostosować tak, by kręgosłup idealnie się opierał. Specjalny mechanizm pneumatyczny umożliwia łatwą regulację wysokości krzesła. Głębokość siedziska dostosujemy dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji. Stabilności krzesełku zapewnia podstawa, która ma aż 6 nóg wyposażonych w rolki z systemem ABS. Dzięki systemowi uniemożliwiono niekontrolowany poślizg fotela podczas jego użytkowania. Natomiast bez obciążenia krzesełko można łatwo przestawić.

Zamawiając SST5 Pink krzesło dla dziecka do biurka Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Krzesło obrotowe SST5 Pink

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła dziecięcego sst5 blue

Krzesełko:

Wymiary oparcia:

  • szerokość 430mm
  • wysokość 400mm
  • glębokość 140mm

Wymiary siedziska:

  • szerokość 470mm
  • wysokość 85mm
  • glębokość 430mm                                       

Zakres regulacji wysokości siedziska: 370 mm -450 mm

Zakres regulacji wysokości oparcia: 780 mm-840 mm

Zakres regulacji głębokości siedziska: 290 mm-350 mm

Mechanizm podnoszenia: sprężyna gazowa

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Regulacja Tak
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Szerokość [cm] 47
Głębokość [cm] 43
Wysokość [cm] 78
Wysokość siedziska [cm] 8,5
Materiał obicia Tkanina
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Brak
Kolor różowy
Kolor stelaża czarny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki dobre krzesło obrotowe dla dziecka fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka dobry fotel biurowy dla dziecka fotel obrotowy dla dziecka racer fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×