Krzesło Elizabeth Clear Transparent

Krzesło nowoczesne Elizabeth clear transparent
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13982) Siesta
Krzesło Elizabeth to nowoczesna konstrukcja krzesła wykonana z tworzywa sztucznego w wysokim połysku stylizowana na wzór krzesła tapicerowanego z epoki Ludwika XVI. Model ten cieszy się bardzo dużą popularnością zwłaszcza jesli zależy n... pełny opis
469 zł

Produkt niedostępny

kod: 13982

Opis produktu

Krzesło Elizabeth to nowoczesna konstrukcja krzesła wykonana z tworzywa sztucznego w wysokim połysku stylizowana na wzór krzesła tapicerowanego z epoki Ludwika XVI. Model ten cieszy się bardzo dużą popularnością zwłaszcza jesli zależy nam na nawiązaniu w nowoczesnym wnętrzu do klasycznych rozwiązań.

Krzesło zostało wyprodukowane w Europie i wykonane z poliwęglanu (materiały dostarczane przez Bayer AG). Cała konstrukcja krzesła Elizabeth Clear Transparent jest przezroczysta. Siedzisko krzesła zostało odpowiednio wyprofilowane.

Krzesło posiada certyfikatu CATAS i TUV - z powodzeniem może być użytkowane w obiektach publicznych - kawiarniach, restauracjach. Często wybierane przez hotele i wypożyczalnie sprzętu na imprezy.

Można je wykorzystywać w przestrzeniach wewnętrznych, jak również na balkonach i tarasach.

Krzesło Elizabeth Clear Transparent posiada możliwość sztaplowania - tzn. można je wstawiać jedno w drugie, dzieki czemu zajmują mniej miejsca w czasie przechowywania.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 90cm (krzesło z oparciem)
  • wysokość siedziska: 45cm
  • szerokość: 47cm
  • głębokość: 50cm
  • waga: 4,5kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Krzesła dostarczane są w całości, gotowe do użytku po wyjęciu z opakowania.

W jednej paczce mogą zostać dostarczone 4 sztuki.

Gwarancja:

Krzesło Elizabeth objęte jest 3 letnią gwarancją europejskiego producenta Siesta Design.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • kristal75

    Jestem zadowolona z produktu, sposobu i tempa dostarczenia (dużo szybciej niż przewidywany czas podany przy zamówieniu).