Krzesło Elva

Krzesło Elva sklep internetowy
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 08817) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło Elva to bardzo wygodne krzesło do poczekalni i sal konferencyjnych . Posiada miękkie tapicerowane siedzisko,wygodne oparcie oraz drewniane podłokietniki . Krzesła Elva  można składować w stosie (maksymalnie 4 sztuki... pełny opis
385 zł
+ dostawa 75 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08817
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 76
Wysokość siedziska [cm] 44,5
Szerokość siedziska [cm] 47
Głębokość siedziska [cm] 47,5
Wysokość całkowita [cm] 76

Opis produktu

Krzesło Elva to bardzo wygodne krzesło do poczekalni i sal konferencyjnych. Posiada miękkie tapicerowane siedzisko,wygodne oparcie oraz drewniane podłokietniki. Krzesła Elva  można składować w stosie (maksymalnie 4 sztuki). Krzesło Elva posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Produkt posiada dwa lata gwarancji.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 76
Wysokość siedziska [cm] 44,5
Szerokość siedziska [cm] 47
Głębokość siedziska [cm] 47,5
Wysokość całkowita [cm] 76

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.