Krzesło obrotowe Extreme II R1B steel02 chrome

Krzesło obrotowe Extreme II R1B steel02 chrome sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08811) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło obrotowe Extreme II R1B steel02 chrome z mechanizmem Epron Syncron , dającym możliwość swobodnego kołysania się oraz blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach . Ponadto  posiada samohamowne kółka,szerokie, wygodne sied... pełny opis
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 08811
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło obrotowe Extreme II R1B steel02 chrome z mechanizmem Epron Syncron, dającym możliwość swobodnego kołysania się oraz blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Ponadto  posiada samohamowne kółka,szerokie, wygodne siedzisko i tapicerowane oparcie, które odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło obrotowe Extreme II R1B steel02 chrome posiada regulowaną: siłę oporu oparcia, wysokość krzesła, oraz podłokietniki. Mechanizm Anti-Shock chroni przed uderzeniem oparcia w plecy. Stalowa, chromowana podstawa sprawia, iż krzesło Extreme II jest solidne i bardzo wytrzymałe.

Wymiary:

Wysokość: 94-113 cm

Wysokość oparcia: 46-51

Wysokość siedziska: 46,5-59,5 cm

 

Głębokość siedziska: 45,5 cm

Szerokość siedziska: 47 cm

Wysokość podłokietników: 20,5-27,5 cm

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego Extreme II R1B steel02 chrome.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.