Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419

(kod: 20177) Baldu Visata Polska
2 254 zł

Produkt niedostępny

kod: 20177

Opis produktu

Biuro to miejsce, w którym powinna panować przyjemna atmosfera pracy. Do dobrze zaaranżowanej przestrzeni z przyjemnością się wraca, by rozpocząć kolejny dzień pracy. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu czy biura jest fotel biurowy. Jest on ważny przede wszystkim dlatego, że to na nim będziemy siedzieć podczas wykonywania codziennych obowiązków. Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419 zapewnia komfort pracy przez wiele godzin, dodatkowo świetnie się prezentuje i jest niezwykle solidny.

Chairman 419

Jego zaletą jest to, że wykonany został w głównej mierze z naturalnych materiałów, takich jak drewno i prawdziwa skóra. Efektu w żadnym wypadku nie psują metalowe wzmocnienia. Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419 ma wysokie oparcie i profilowane siedzisko, które obite zostały skórą w czarnym kolorze. Wygodę użytkowania zwiększają podłokietniki w brązowych odcieniach, które świetnie komponują się z czarną barwą skóry. Podstawa również jest brązowa.

Chairman 419 widok z tyłu

Pod siedziskiem zainstalowano bardzo praktyczny mechanizm, dzięki któremu możemy regulować wysokość krzesła gabinetowego obrotowego z zagłówkiem Chairman 419. Zakres regulacji obejmuje wysokość pomiędzy 109 a 115 cm. Stabilności pilnuje pięcioramienna podstawa z praktycznymi kółkami. Fotel ma także funkcję bujania, którą można w każdej chwili zablokować w pozycji roboczej.

Wymiary elementów zestawu:

Fotel Chairman 419 wymiary

  • Wysokość: 112-119 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Szerokość fotela: 76 cm
  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Waga: ok. 30 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło obrotowe ministyle dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dzieci tanio krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie allegro krzesło obrotowe dla dziecka do biurka krzesło dziecięce obrotowe okazja krzesło obrotowe dla dzieci bielsko krzesło obrotowe dla dzieci emag krzesło obrotowe dla dzieci kraków

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×