Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419

Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 20177) Baldu Visata Polska
Biuro to miejsce, w którym powinna panować przyjemna atmosfera pracy. Do dobrze zaaranżowanej przestrzeni z przyjemnością się wraca, by rozpocząć kolejny dzień pracy. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu czy biura jest f... pełny opis
2 254 zł

Produkt niedostępny

kod: 20177

Opis produktu

Biuro to miejsce, w którym powinna panować przyjemna atmosfera pracy. Do dobrze zaaranżowanej przestrzeni z przyjemnością się wraca, by rozpocząć kolejny dzień pracy. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu czy biura jest fotel biurowy. Jest on ważny przede wszystkim dlatego, że to na nim będziemy siedzieć podczas wykonywania codziennych obowiązków. Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419 zapewnia komfort pracy przez wiele godzin, dodatkowo świetnie się prezentuje i jest niezwykle solidny.

Chairman 419

Jego zaletą jest to, że wykonany został w głównej mierze z naturalnych materiałów, takich jak drewno i prawdziwa skóra. Efektu w żadnym wypadku nie psują metalowe wzmocnienia. Krzesło gabinetowe obrotowe z zagłówkiem Chairman 419 ma wysokie oparcie i profilowane siedzisko, które obite zostały skórą w czarnym kolorze. Wygodę użytkowania zwiększają podłokietniki w brązowych odcieniach, które świetnie komponują się z czarną barwą skóry. Podstawa również jest brązowa.

Chairman 419 widok z tyłu

Pod siedziskiem zainstalowano bardzo praktyczny mechanizm, dzięki któremu możemy regulować wysokość krzesła gabinetowego obrotowego z zagłówkiem Chairman 419. Zakres regulacji obejmuje wysokość pomiędzy 109 a 115 cm. Stabilności pilnuje pięcioramienna podstawa z praktycznymi kółkami. Fotel ma także funkcję bujania, którą można w każdej chwili zablokować w pozycji roboczej.

Wymiary elementów zestawu:

Fotel Chairman 419 wymiary

  • Wysokość: 112-119 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Szerokość fotela: 76 cm
  • Szerokość siedziska: 55 cm
  • Waga: ok. 30 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.