Krzesło obrotowe [email protected]

Krzesło obrotowe Gener@tion sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08834) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło obrotowe [email protected] to ergonomiczne krzesło biurowe wyposażone w mechanizm Active-1 , dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Oparcie odchyla się synchronic... pełny opis
620 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 31,00zł
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08834
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło obrotowe [email protected] to ergonomiczne krzesło biurowe wyposażone w mechanizm Active-1, dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło [email protected] posiada ponadto regulację w trzech wymiarach: wysokość krzesła, siła oporu oparcia oraz wysokość oparcia. Dzięki temu użytkownik może dopasować ustawienie krzesła [email protected] do własnych potrzeb. To komfortowe krzesło gabinetowe ma wbudowany również system Anti-Shock chroniący użytkownika przed uderzeniem oparcia w plecy. Mebel ma tapicerowane siedzisko i ergonomicznie wymodelowane oparcie, całkowicie niwelujące uczucie dyskomfortu związanego z wielogodzinną pracą przy biurku.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego [email protected]

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 96-116
Wysokość siedziska [cm] 44-58
Wysokość oparcia [cm] 52-58
Głębokość siedziska [cm] 44
Szerokość siedziska [cm] 46
Wysokość podłokietników [cm] 19,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.