Krzesło obrotowe [email protected]

Krzesło obrotowe Gener@tion sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08834) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło obrotowe [email protected] to ergonomiczne krzesło biurowe wyposażone w mechanizm Active-1 , dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Oparcie odchyla się synchronic... pełny opis
620 zł

Produkt niedostępny

kod: 08834
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło obrotowe [email protected] to ergonomiczne krzesło biurowe wyposażone w mechanizm Active-1, dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło [email protected] posiada ponadto regulację w trzech wymiarach: wysokość krzesła, siła oporu oparcia oraz wysokość oparcia. Dzięki temu użytkownik może dopasować ustawienie krzesła [email protected] do własnych potrzeb. To komfortowe krzesło gabinetowe ma wbudowany również system Anti-Shock chroniący użytkownika przed uderzeniem oparcia w plecy. Mebel ma tapicerowane siedzisko i ergonomicznie wymodelowane oparcie, całkowicie niwelujące uczucie dyskomfortu związanego z wielogodzinną pracą przy biurku.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego [email protected]

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.