Krzesło Hicut KR009 czarne inspirowane

(kod: 17960) Świat Krzeseł
399 zł + dostawa 20 zł
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 17960

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Sztaplowanie Tak
Szerokość [cm] 40
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 85
Materiał tworzywo sztuczne lub (i) poliwęglan
Kolor czarny
Wykończenie wysoki połysk
Oparcie Tak
Ilość nóg 4
Przeznaczenie wypoczynkowe lub (i) obiadowe
Waga [kg] 4
Wysokość siedziska [cm] 48
Maksymalne obciążenie [kg] 130

Opis produktu

Krzesło Hicut KR009 czarne inspirowane stylistyką Kartell Hi Cut Philippe Starck to doskonały pomysł na wyposazenie salonu kosmetycznego, restauracji, sali konferencyjnej, a także w pomieszczeniach domowych. Wykorzystane do jego produkcji materialy sprawiają, że prezentowane krzesło nadaje się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Krzesło w przeważającej części jest czarne. Na górze oparcia znajduje się poziomy pasek z przezroczystego poliwęglanu nadający całości oryginalny wygląd.

 

 

Krzesło Hicut KR009 wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego - poliwęglanu. Poliwęglan jest nie tylko materiałem bardzo mocnym, ale również odpornym na zadrapania. Jest także łatwy w czyszczeniu. Ta zaleta szczególnie ucieszy właścicieli lokali gastronomicznych poszukujących wyposażenia do kawiarni lub restauracji.

Projekt krzesła Hicut KR009 został zaplanowany tak, by zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Bryła siedziska i oparcia bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała.

Krzesło Hicut KR009 czarne inspirowane posiada cztery mocne nogi. Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Prezentowane krzesło KR009 Hicut jest sztaplowane, czyli można składać jedno w drugie. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

wysokość: 85 cm
szerokość: 40 cm
głębokość: 45 cm
wysokość siedziska: 48 cm
maksymalne obciążenie: 130 kg
waga: 4 kg

Kluczowe parametry:

Sztaplowanie Tak
Szerokość [cm] 40
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 85
Materiał tworzywo sztuczne lub (i) poliwęglan
Kolor czarny
Wykończenie wysoki połysk
Oparcie Tak
Ilość nóg 4
Przeznaczenie wypoczynkowe lub (i) obiadowe
Waga [kg] 4
Wysokość siedziska [cm] 48
Maksymalne obciążenie [kg] 130

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt dostarczany w stanie do natychmiastowego użycia. 

Gwarancja:

Krzesło objęte gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×