Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08803) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe z mechanizmem Active-1 , dającym możliwość swobodnego kołysania się , a jednocześnie blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach . Ponadto krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome posiada szerokie, wygodne siedzi... pełny opis
767 zł

Produkt niedostępny

kod: 08803
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe z mechanizmem Active-1, dającym możliwość swobodnego kołysania się , a jednocześnie blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Ponadto krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome posiada szerokie, wygodne siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie wykonane z pianki wylewanej. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome posiada regulację w następujących wymiarach: siła oporu oparcia, wysokość krzesła, wysokość oparcia oraz podłokietniki. Mechanizm Anti-Shock chroni użytkownia przed uderzeniem oparcia w plecy. Stalowa, chromowana podstawa sprawia, iż krzesło jest solidne i bardzo wytrzymałe.

Wymiary:

 

Wysokość: 96,5-115,5 cm

Wysokość siedziska: 42,5-56 cm

Głębokość siedziska: 42 cm

Szerokość siedziska: 49,5 cm

Wysokość podłokietników: 17-24,5 cm

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego Inspire R10 steel02 chrome.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.