Krzesło Intrata Operative O-12 express

(kod: 10003) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
703 zł

Produkt niedostępny

kod: 10003

Opis produktu

Krzesło Intrata Operative O-12 express dostępny jest w wykończeniu z tkaniny Oban w kolorze czarnym YB-009.

Komfortowe krzesło biurowe Intrata Operative O-12 w wersji express.

Powyższy mebel cechuje się wysoką jakością wykonania i klasycznym wyglądem. Ponadto, za sprawą szerokiego siedziska i ergonomicznie wyprofilowanego oparcia zapewni Państwu komfort podczas pracy przy biurku.
Krzesło Intrata Operative O-12 wyposażone zostało w funkcjonalny mechanizm Active IN pozwalający kołysać się w fotelu, jak również zablokować siedzisko i oparcie w 5 pozycjach. Co więcej, oparcie odchyla się w sposób synchroniczny wraz z siedziskiem, co zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa.
Ogromnym atutem fotela Intrata Operative O-12 jest możliwość regulacji jego poszczególnych elementów. Regulowana siła oporu oparcia, wysokość krzesła i wysokość oparcia pozwalają dopasować ustawienie krzesła do sylwetki i ułożenia użytkownika.
Krzesło posiada stałe podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego. Zapewniają one podparcie rąk, dzięki czemu zwiększają komfort pracy.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×