Krzesło ISO Nowy Styl Express

(kod: 15707) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
  • Metalowa czarna
  • Chromowana
  • CU11 czarny
  • C38 ciemnoszary
  • C24 brązowo-beżowy
  • C4 beżowo-brązowy
  • C14 niebiesko-czarny
  • C32 zielono-czarny
  • C29 bordowy
Krzesło ISO w ofercie express  dostępne jest w terminie 5 dni roboczych. W ofercie tej zaproponowano najpopularniejszą kolorystykę. Wybór tego modelu gwarantuje dostawę krzeseł w ciągu tygodnia. Model ISO to najpopularniejes... pełny opis
117 zł
+ dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 dni
kod: 15707

Opis produktu

Krzesło ISO w ofercie express dostępne jest w terminie 5 dni roboczych. W ofercie tej zaproponowano najpopularniejszą kolorystykę. Wybór tego modelu gwarantuje dostawę krzeseł w ciągu tygodnia.

Model ISO to najpopularniejesze krzesła konferencyjne, posiadają miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie zapewniające komfort i wygodę nawet przy długim czasie użytkowania. Szerokie siedzisko osadzone jest na stabilnej i wytrzymałej metalowej ramie w dwóch kolorach do wyboru: czarnym lub chromowanym. Krzesła ISO można składać w stosie (max 10szt) dzięki temu nie zajmują one potrzebnego miejsca, świetnie nadają się do sal konferencyjnych, ale też i poeczkalni, biur obsługi klienta.

Krzesła z oferty express tapicerowane są tkaniną o gramaturze 225g/m2 i niskiej ocenie ścieralności. Tkanina ta sprawdzi się w salach konferencyjnych, biurach, szkołach - miejscach gdzie krzesła są użytkowane na co dzień w godzinach pracy.

Krzesło ISO sprzedawane jest w trzech ofertach:

- express - prezentowanej na tej stronie - najpopularniejsze kolory w krótkim terminie dostawy,

- ISO pakiet - przygotowanej dla osób kupujących ilości powyżej 10 sztuk - bez czekania na wycenę można skorzystać z promocyjnej ceny i szybkiej dostawy popularnych wykończeń,

- ISO standard - przygotowanej dla osób poszukujących krzeseł ISO w odrębnej od proponowanych w expresie gamie wykończeń kolorystycznych i w różnych typach obić.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi modelami z rodziny ISO: ISO wood - krzesła z drewnianym siedziskiem, ISO Mesh - nowoczesna wersja tradycyjnego modelu, ISO T oraz TE - krzesła z pulpitem.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło ISO Nowy Styl

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku wniesienia krzeseł na piętro wyższe niż parter.

Gwarancja:

Produkt posiada dwa lata gwarancji.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.