Krzesło ISO Nowy Styl Express

(kod: 15707) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
117 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15707

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Krzesło ISO w ofercie express dostępne jest w terminie 5 dni roboczych. W ofercie tej zaproponowano najpopularniejszą kolorystykę. Wybór tego modelu gwarantuje dostawę krzeseł w ciągu tygodnia.

Model ISO to najpopularniejesze krzesła konferencyjne, posiadają miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie zapewniające komfort i wygodę nawet przy długim czasie użytkowania. Szerokie siedzisko osadzone jest na stabilnej i wytrzymałej metalowej ramie w dwóch kolorach do wyboru: czarnym lub chromowanym. Krzesła ISO można składać w stosie (max 10szt) dzięki temu nie zajmują one potrzebnego miejsca, świetnie nadają się do sal konferencyjnych, ale też i poeczkalni, biur obsługi klienta.

Krzesła z oferty express tapicerowane są tkaniną o gramaturze 225g/m2 i niskiej ocenie ścieralności. Tkanina ta sprawdzi się w salach konferencyjnych, biurach, szkołach - miejscach gdzie krzesła są użytkowane na co dzień w godzinach pracy.

Krzesło ISO sprzedawane jest w trzech ofertach:

- express - prezentowanej na tej stronie - najpopularniejsze kolory w krótkim terminie dostawy,

- ISO pakiet - przygotowanej dla osób kupujących ilości powyżej 10 sztuk - bez czekania na wycenę można skorzystać z promocyjnej ceny i szybkiej dostawy popularnych wykończeń,

- ISO standard - przygotowanej dla osób poszukujących krzeseł ISO w odrębnej od proponowanych w expresie gamie wykończeń kolorystycznych i w różnych typach obić.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi modelami z rodziny ISO: ISO wood - krzesła z drewnianym siedziskiem, ISO Mesh - nowoczesna wersja tradycyjnego modelu, ISO T oraz TE - krzesła z pulpitem.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło ISO Nowy Styl

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku wniesienia krzeseł na piętro wyższe niż parter.

Gwarancja:

Produkt posiada dwa lata gwarancji.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl nowy styl ministyle nowy styl ministyle gts flowers krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl fotele obrotowe dla dzieci nowy styl krzesło biurowe ministyle krzesło dziecięce ministyle krzesło ministyle butterfly krzesło ministyle electro krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×