Krzesło z tapicerowanym oparciem Samba Chrom Koniak

(kod: 20407) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
344 zł 261 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 20407

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Minimalna ilość zamówienia w jednym kolorze - 2 sztuki.

Krzesło Samba to elegancki model, przeznaczony do użytkowania w różnego rodzaju pomieszczeniach. Równie dobrze sprawdzi się w biurze, sali konferencyjnej, poczekalni, jak i mieszkaniu. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie zwiększające komfort siedzenia. Rama wykonana została z wytrzymałej, chromowanej stali. Krzesło Samba posiada również stałe podłokietniki z drewnianymi nakładkami, które z jednej strony zapewniają podparcie dla przedramion, z drugiej zaś stanowią ozdobę mebla.

Krzesła można sztaplować. Maksymalna ilość jaką można składować w stosie to 4.

Sztaplowanie Samba

Stabilność krzesła zapewniają też specjalne nóżki zakończone stopkami. Dzięki temu krzesło nie przesuwa się, a jego kołysanie się jest ograniczone. Wysokiej jakości dokładnie wykończone oparcie ozdobi każdą salę konferencyjną i wprowadzi doskonały nastrój jednocześnie dając wygodne podparcie przez wiele godzin.

Rozbudowana oferta kolorystyczna, cztery rodzaje podłokietników i dwa rodzaje stelaża sprawiają, że każdy dobierze sobie swój wymażony styl.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesło Samba

  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 55,2 cm
  • Wysokość: 88 cm
  • Wysokość siedziska: 45 cm
  • Wysokośc podłokietników (od siedziska): 20 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt wysyłany w ubezpieczonej przesyłce poprzez firmę kurierską. Krzesła są gotowe do użytku bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Krzesła objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×