Krzesło obrotowe Latte gts steel 23 chrome

(kod: 08815) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Oparcie i siedzisko krzesła obrotowego Latte gts steel 23 chrome wykonano ze sklejki w standardowych wybarwieniach drewna lub w laminacie . Krzesło obrotowe Latte gts steel 23 chrome posiada płynną regulację wysokości siedzi... pełny opis
505 zł

Produkt niedostępny

kod: 08815
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Oparcie i siedzisko krzesła obrotowego Latte gts steel 23 chrome wykonano ze sklejki w standardowych wybarwieniach drewna lub w laminacie. Krzesło obrotowe Latte gts steel 23 chrome posiada płynną regulację wysokości siedziska przy pomocy podnośnika gazowego. Stalowa, chromowana podstawa jest gwarancją stabilności i wytrzymałości mebla, a samohamowne kółka idealnie sprawdzają się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła Latte.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.