Krzesło Louis KR001 inspirowane czarne

(kod: 17890) Świat-Krzeseł
287 zł

Produkt niedostępny

kod: 17890

Opis produktu

Krzesło Louis KR001 inspirowane czarne doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrza biur, restauracji, hoteli czy domów. Elegancka bryła nawiązuje swoją stylistyką do czasów króla Ludwika XV.

Krzesło Louis KR001 inspirowane wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego - poliwęglanu. Poliwęglan to materiał bardzo wytrzymały mechanicznie i znakomicie radzący sobie z upływem czasu. Tworzywo jest odporne na działanie czynników atmosferycznych i przede wszystkim łatwe w czyszczeniu, co docenią na pewno własciciele kawiarni czy innych punktów gastronomicznych. Krzesło inspirowane czarne długo zachowa swoj atrakcyjny wygląd, obok którego mało kto przejdzie obojętnie.

Podstawę krzesła stanowią cztery mocne nogi. Całość to jednolita bryła z poliwęglanu. Bryła siedziska została zaprojektowana tak, by zapewniać maksymalny komfort. Dopasowano jej kształt do anatomii człowieka. Komfort podnoszą dodatkowo wygodne podłokietniki.

Krzesło KR001 Louis inspirowane w kolorze czarnym oferuje możliwość sztaplowania, czyli składania jeden na drugim, co bardzo ułatwia ich przechowywanie poza sezonem.

Bryła krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalny ciężar do 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 92 cm
  • szerokość: 54 cm
  • głębokość: 42 cm
  • wysokość siedziska: 48 cm
  • wysokość podłokietników: 67 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Krzesła dostarczane są w całości. Od razu gotowe do użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x