Krzesło Masters KR013 białe inspirowane

198 zł

Produkt niedostępny

kod: 17962

Opis produktu

Krzesło Masters KR013 białe inspirowane charakteryzuje się elegancją i prostotą wykonania. Może być nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również ozdobą. Krzesło często wybierane jako element wystroju jadalni, kawiarni, restauracji lub jako krzesło ogrodowe. Dzięki swojej stylizacji stanie się praktyczną ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdzie.

 

Krzesło Masters wykonano z tworzywa sztucznego - polipropylenu w kolorze białym. Polipropylen jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Co więcej, doskonale radzi sobie z upływem czasu i z warunkami atmosferycznymi. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Bryła krzesła Masters KR013 została zaprojektowana tak, by zapewniać maksymalną wygodę użytkownikowi. Kształt dopasowuje się do ludzkiego ciała. Dodatkowe, funkcjonalne podłokietniki pozwalają wygodnie rozsiąść się, gdy nadchodzi chwila odpoczynku.

Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Krzesło Masters KR013 jest sztaplowane - oznacza to, że można składać jedno na drugie i zaoszczędzić w ten sposób mnóstwo miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 84 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokość podłokietników: 66 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w całości do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Krzesło objęte gwarancją: roczną w przypadku zakupu na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×