Krzesło obrotowe dla dzieci Cartoons Line GTP TS22 Butterfly

(kod: 16485) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylMinistyle Cartoons
192 zł

Produkt niedostępny

kod: 16485

Opis produktu

Idealny model krzesła dziecięcego to taki, który zapewni korzystającym z niego młodym dorosłym komfort i odpowiednie podparcie dla kręgosłupa podczas pracy. Oczywiście z punktu widzenia dziecka liczą się głównie żywy kolor i ciekawe wykończenie, dlatego też prosty z pozoru zakup fotela kończy się często kłótnią między rodzicami a dzieckiem. Na szczęście są modele, które łączą te wszystkie funkcje – jak oferowane przez polskiego producenta Nowy Styl krzesła obrotowe dla dzieci Cartoons Line GTP TS22.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Krzesła dziecięce z tej serii wyróżniają się miękkim, tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Obicie wykonane jest ze specjalnych tkanin, na których utrwalono lubiane przez dzieci wzory: dinozaury, samochody, piratów, a także kucyki, motylki czy księżniczki. Żywa, intensywna kolorystyka podoba się dzieciom, pobudza ich wyobraźnię i zachęca do korzystania z krzeseł. Podłokietniki i podstawa krzeseł  obrotowych dla dzieci wykonane są z czarnego tworzywa sztucznego.

 

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Krzesło obrotowe dla dzieci Cartoons Line GTP TS22 wyposażone jest w regulację wysokości oparcia i głębokości siedziska oraz płynną regulację wysokości krzesła za pomocą podnośnika pneumatycznego. Samohamowne kółka dostosowane są do powierzchni miękkich. Maksymalna sugerowana waga użytkownika krzesła to 45 kg.

Warto także dodać, że krzesła Cartoons zdały atest CE Unii Europejskiej, więc są bezpieczne dla naszych pociech.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Cartoons wymiary

  • Wysokość: 79-97,5 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 41,5-55 cm
  • Wysokość odłokietnika: 145 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Cartoons

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ministyle Cartoons

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ministyle gtp ts22 krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki krzesło obrotowe ministyle ławki ogrodowe dla dzieci dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×