Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 La Liga krzesło obrotowe dla dzieci

(kod: 16487) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy StylMinistyle Cartoons
259 zł

Produkt niedostępny

kod: 16487

Opis produktu

W pokoju chłopca często musimy znaleźć miejsce na dekoracje, które wiążą się z jego zainteresowaniem. O wiele łatwiej jest o to jeśli możemy skorzystać z mebli prezentujących jego ulubione zajęcia. Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 La Liga krzesło obrotowe dla dzieci to idealny fotel dla chłopców pasjonujących się piłką nożną. Rodzice mogą być spokojni o wygodę, krzesło zapewnia właściwe oparcie dla kręgosłupa i jest po prostu wygodne.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Wprawdzie dla dziecka liczą się właśnie żywe kolory oraz wzory to dla rodzica najważniejsze będzie to, by krzesło było wygodne i zapewniało właściwe oparcie dla kręgosłupa. Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 La Liga krzesło obrotowe dla dzieci to mebel, który zadowoli obie strony. Znalazło się na nim miejsce dla wygodnego, miękkiego i tapicerowanego oparcia oraz siedziska. Zarówno na obiciu jak i na siedzisku znajdują się wizerunki piłkarzy. Jeszcze większej wygody dostarczają wygodne podłokietniki.

 

Stelaż w kolorze czarnym - innym niż w ofercie

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 La Liga krzesło obrotowe dla dzieci można także regulować. Specjalne mechanizmy umożliwiają regulację wysokości siedziska oraz oparcia. Można także ustawić głębokość siedziska. Solidną podstawę stanowi pięć ramion z wmontowanymi kółkami.

Krzesła wyposażono w tzw. kółka samohamowne, które powodują opór podczas przesuwania krzesła, odczuwalny zwłaszcza podczas pchania go bez obciążenia. Kółka te stosowane są powszechnie w krzesłach biurowych dla dzieci, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla dziecka podczas użytkowania, np. aby krzesło nie zmieniło swojego położenia podczas gwałtownego siadania.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Cartoons wymiary

 • Wysokość całkowita: 79-97,5 cm
 • Średnica: 55 cm
 • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
 • Wysokość siedziska: 41,5-55 cm
 • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
 • Szerokość siedziska wraz z podłokietnikami: 52 cm
 • Szerokość siedziska: 40,5 cm
 • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi danymi zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową: Karta katalogowa fotela Cartoons

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ministyle Cartoons

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Krzysztof

  Piękne foteliki, synowie zachwyceni. Szybka realizacja zamówienia. Pozytyw

 • AnetaK1983

  w 3 slowach super , super, super

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie krzesło obrotowe dla dzieci moll krzesło obrotowe dla dzieci styl skandynawski krzesło obrotowe dla dziecka 40x60 krzesło obrotowe dla dziecka 5 letniego krzesło obrotowe dla młodzieży kot i msz krzesło obrotowe dla pierwszoklasisty krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×