Krzesło biurowe Montana lux cfp chrome

(kod: 08798) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
887 zł

Produkt niedostępny

kod: 08798
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe Montana lux cfp chrome to bardzo wygodne krzesło stacjonarne. Podstawa wykonana jest z polerowanego aluminium, a oparcie z wysokogatunkowej siatki. Podłokietniki posiadają miękkie nakładki. Dzięki oryginalnemu, a jednocześnie eleganckiemu wykończeniu krzesło biurowe Montana lux cfp chrome sprawdzi się nie tylko w biurach, czy gabinetach, ale również poczekalniach lub mieszkaniach.

Wymiary:

Wysokość: 101 cm

Wysokość siedziska: 46 cm

Wysokość oparcia: 55 cm

Głębokość siedziska: 47,5 cm

Szerokość siedziska: 47 cm

Wysokość podłokietników: 23 cm

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło biurowe dla dzieci cars krzesło biurowe dla dzieci do wysokiego biurka krzesło biurowe dla dziecka rybnik krzesło biurowe dla dziecka warszawa wygodne krzesło biurowe dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×