Krzesło Negro II gtp steel26

(kod: 08926) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
521 zł

Produkt niedostępny

kod: 08926

Opis produktu

Krzesło Negro II gtp steel26 to specjalistyczne krzesło obrotowe z mechanizmem CPT. Antypoślizgowa powierzchnia siedziska i oparcia wykonana została z miękkiego tworzywa. Ponadto krzesło Negro posiada  uchwyt w górnej części oparcia, który ułatwia jego przenoszenie oraz stałe podłokietniki. Krzesło Negro posiada możliwość blokady kąta odchylenia oparcia, dzięki czemu użytkownik może dopasować ustawienie krzesła do własnych potrzeb. Ponadto regulacji podlega wysokość siedziska, wysokość oparcia oraz głębokość siedziska. Całośc osadzona została na solidnej, stalowej podstawie malowanej proszkowo, zwieńczonej samohamownymi kółkami.
Krzesło Negro II gtp steel26 posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła Negro II gtp steel26.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x