Krzesło Norden KR020A białe na drewnianym stelażu

(kod: 17998) Świat-Krzeseł
Krzesło Norden KR020A białe na drewnianym stelażu charakteryzuje się nowoczesnym i nietuzinkowym wzornictwem. Stanowi idealną propozycję wystroju wnętrza jadalni, salonu czy sali konferencyjnej. Krzesła tego typu są również wybierane ... pełny opis
240 zł

Produkt niedostępny

kod: 17998

Opis produktu

Krzesło Norden KR020A białe na drewnianym stelażu charakteryzuje się nowoczesnym i nietuzinkowym wzornictwem. Stanowi idealną propozycję wystroju wnętrza jadalni, salonu czy sali konferencyjnej. Krzesła tego typu są również wybierane jako wyposażenie sal weselnych.

Wykonano jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Polipropylen jest materiałem wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Dobrze radzi sobie też z upływem czasu długo zachowując swój atrakcyjny wygląd, obok którego mało kto przejdzie obojętnie. Polipropylen jest także materiałem, który łatwo utrzymać w czystości, co jest dośc istotne przy tej kolorystyce mebli.

Podstawa krzesła Norden to cztery mocne, drewniane nogi. Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Osoby, które miały do czynienia z krzesłem Norden KR020A wskazują na niesamowitą wygodę podczas korzystania z niego. Siedzisko jest wyprofilowane anatomicznie i posiada wygodną poduszkę z ekoskóry.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 85 cm
  • szerokość: 52 cm
  • głębokość: 48 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody i powiadomić o tym fakcie biuro obsługi klienta.

Produkt dostarczany w całości - do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Krzesło objęte gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.