KR012F Mondi krzesło nowoczesny design transparentne drewno

(kod: 17578) Świat Krzeseł
374 zł

Produkt niedostępny

kod: 17578

Opis produktu

Krzesło Mondi KR012F charakteryzuje się nowoczesnym designem i oryginalnym wyglądem. Krzesło jest przezroczyste. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych biur, restauracji lub kawiarni. Będzie także oryginalnym elementem wystroju domu lub mieszkania.

 

 

 

Krzesło wykonane jest z wytrzymałego materiału sztucznego - polipropylenu. Jest to materiał odporny na zadrapania, a także skutecznie opierający się próbie czasu. Dodatkowo jest bardzo łatwy w czyszczeniu, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku zastosowania krzesła we wnętrzach, w których może się ono łatwo zabrudzić. Kształt krzesła został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Dodatkowym atutem są podłokietniki po obu stronach.

Krzesło opiera się na czterech drewnianych nogach z drewna bukowego. Dla większej stabilności konstrukcji krzesła zastosowano metalowe wzmocnienia i aluminiowe śruby.

Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie nawet do 130 kilogramów.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 78 cm
  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokość podłokietników: 67 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga krzesła: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie kondycji paczki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół szkody i powiadomić o tym biuro obsługi klienta w sklepie internetowym.

Krzesło dostarczane jest w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×