Krzesło Nox Metal

(kod: 12194)
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 12194

Opis produktu

Nowoczesne krzesło Nox Metal wyróżnia się ciekawym designem i kształtem. Stylowa forma oraz wykończenie zgodne z najnowszymi trendami sprawdzi się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, lofcie a także w lokalach użytkowych takich jak kawiarnie, restauracje bądź bary. Jest to krzesło skierowane do osób lubiących nowoczesny design, podążających za modą oraz nowinkami w branzy meblarskiej.

Siedzisko krzesła Nox wykonane zostało z tworzywa sztucznego - polipropylenu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym, odpornym chemicznie oraz odpornym na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Podstawa krzesła wykonana została ze stali nierdzewnej polerowanej - zapewnia to jego wytrzymałośc, stabilność oraz możliwość długoletniego użytkowania.

Krzesło Nox dostepne jest w trzech modnych kolorach:
- biały
- czarny
- czernowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x