Krzesło Nox Wood, białe

(kod: 13832)
275 zł

Produkt niedostępny

kod: 13832

Opis produktu

Krzesło Nox Wood to połączenie pomysłowości, nowoczesności, wygody oraz wytrzymałości. Nada charakteru każdemu wnętrzu. Nox Wood to chyba jedno z najbardziej funkcjonalnych krzeseł. Może zostać wykorzystane jako krzesło do jadalni czy salonu. Krzesło Nox Wood zostało wykonane z niezwykle mocnego polipropylenu z efektem połysku. Jest wytrzymałe na obciążenia, zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne. Będzie idealnie się sprawdzało zarówno w pomieszczeniach zamkniętych oraz na tarasach.

Modernistyczna forma będąca podstawą wytrzymałego siedziska wyróżnia krzesło Nox wśród innych tego typu mebli. Oparcie krzesła tworzące literę „Y” profiluje boki w wygodne podłokietniki. Natomiast wytrzymałe, drewniane nogi zapewniają nam stabilizację.
Swoją formą uświetni każde nowoczesne wnętrze.

Materiał z jakiego zostało wykonane to tworzywo sztuczne - PP oraz drewno. Oferowane  krzesło dostępne jest w nowoczesnej, białej kolorystyce idealnie współgrającej z każdą przestrzenią.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 51.5 cm
  • Głębokość: 52 cm
  • Wysokość całkowita: 78
  • Wysokość siedziska: 42 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczane jest prze firmę kurierską. Krzesło po otrzymaniu gotowe jest do użytkowania. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×