Krzesło Nox Wood, czarne

(kod: 13833)
275 zł

Produkt niedostępny

kod: 13833

Opis produktu

Krzesło Nox Wood to połączenie pomysłowości, nowoczesności, wygody oraz wytrzymałości. Dzięki swojej uniwersalności idealnie wpasuje się każde wnętrze- zarówno w przestrzeń prywatną jak i publiczną np. kawiarnie. Może zostać wykorzystane jako krzesło do jadalni czy salonu. Do wykonania krzesła użyto bardzo mocnego tworzywa- polipropylenu któremu nadano efekt połysku. Jest wytrzymałe na obciążenia, zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne.

Kształt siedziska przypomina literę „Y”. Oparcie jednolitą linią zamienia się w podłokietniki. Krzesło wsparte zostało na wytrzymałych, drewnianych nogach. To właśnie modernistyczna forma będąca podstawą wytrzymałego siedziska wyróżnia krzesło Nox wśród innych tego typu mebli.

Swoją formą uświetni każde nowoczesne wnętrze.

Materiał z jakiego zostało wykonane to tworzywo sztuczne - PP oraz drewno. Oferowane  krzesło dostępne jest w nowoczesnej, czarnej kolorystyce idealnie współgrającej z każdą przestrzenią.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 51.5 cm
  • Głębokość: 52 cm
  • Wysokość całkowita: 78
  • Wysokość siedziska: 42 cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt po otrzymaniu gotowy jest do użytku.
Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×