Krzesło obrotowe Drop R27 ts16

Krzesło obrotowe Drop R27 ts16 sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08832) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Bardzo wygodne krzesło biurowe z mechanizmem Ergon Up umożliwiającym zablokowanie kąta odchylenia oparcia w wybranej pozycji.   Krzesło obrotowe Drop R27 ts16 ponadto posiada tapicerowane siedzisko i miękkie oparcie uprzyjemn... pełny opis
558 zł

Produkt niedostępny

kod: 08832
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Bardzo wygodne krzesło biurowe z mechanizmem Ergon Up umożliwiającym zablokowanie kąta odchylenia oparcia w wybranej pozycji. Krzesło obrotowe Drop R27 ts16 ponadto posiada tapicerowane siedzisko i miękkie oparcie uprzyjemniające wielogodzinną pracę przy biurku. Za pomocą regulowanej wysokości oparcia, wysokości krzesła oraz regulowanych podłokietników (w pionie i przód-tył) ustawienie krzesła Drop R27 ts16 można w znacznym stopniu dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika. Podstawa z czarnego nylonu jest gwarantem stabilności krzesła Drop, a samohamowne kółka sprawdzają się zarówno na powierzchniach dywanowych, jak i twardych.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła Drop R27 ts16.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.