Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M31

(kod: 20470) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 20470

Opis produktu

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M31 w atrakcyjnym wizualnie kolorze niebieskim z czarnymi podłokietnikami i wykończeniem to najwyższej jakości produkt, który dedykowany jest zarówno chłopcom i dziewczynkom, których masa ciała nie przekracza 45 kg. Będzie ono idealnym wyposażeniem dziecięcego pokoju, w którym spełni szereg funkcji użytkowych. Na krześle można bowiem nie tylko odrabiać lekcje, ale również bawić się np. układając puzzle na biurku czy też uczyć się.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Na oparciu i siedzisku krzesła obrotowego Ministyle GTP TS22 Black M31 znajduje się miękka tapicerka, która zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Bardzo istotne jest to, aby wybierając tego rodzaju mebel mieć na uwadze nie tylko to, aby był on wykonany estetycznie, ale również żeby gwarantował bezpieczeństwo użytkowania.

 

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Fotel ten wyposażony jest w szereg mechanizmów, które sprawiają, że można go ustawić idealnie pod sylwetkę malucha. Siłownik zamontowany w nodze krzesła umożliwia płynne ustawienie wysokości, a obok tego istnieje również możliwość dopasowania siedziska i wysokości oparcia do budowy ciała dziecka.

Krzesło Obrotowe Ministyle Line Black GTP TS22 M31 posiada prestiżowy atest CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wyposażone jest one w kółka samohamowne, które stwarzają opór podczas przesuwania, który czuć szczególnie wtedy, kiedy przesuwamy je bez obciążenia. Kółka te minimalizują ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla dziecka, na przykład wtedy, kiedy chce ono usiąść na krześle, nie odsunie się ono gwałtownie.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Ministyle wymiary

  • Wysokość: 81,5,-100 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 44-57,5 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Anna

    Krzesło zakupiłam do pokoju syna. Uważam, że to świetny produkt dla dziecka. Ładny i funkcjonalny. Polecam.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo obrotowe ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz krzesło ministyle gtp opinie krzesło obrotowe ministyle ministyle gtp auta ministyle gtp ts22 ministyle gtp white barbie wróżka dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×