Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M47

(kod: 20469) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 20469

Opis produktu

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M47 posiada klasyczną i ponadczasową kolorystykę, którą tworzy połączenie szarości i czerni. Dzięki temu mebel prezentuje się naprawdę dobrze od strony wizualnej, a przy okazji jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem można go zastosować zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2017 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Złotego Partnera

Logo Nowy Styl

Szukając odpowiedniego krzesła obrotowego do pokoju dziecięcego warto mieć na uwadze nie tylko walory estetyczne, ale również to, aby mebel zapewniał komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M47 spełnia wszystkie te warunki i stworzy idealną przestrzeń do codziennego odrabiania lekcji czy do zabawy przy biurku.

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Posiada ono miękką tapicerkę na siedzisku i oparciu, dzięki czemu jest wygodne. Siłowniki, które znajdują się w nodze fotela umożliwiają ustawienie jego wysokości tak, aby jak najlepiej dopasowała się do budowy ciała i wieku dziecka. Istnieje również możliwość regulacji wysokości siedziska oraz głębokości oparcia.

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black M47 posiada unikalny atest CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Posiada kółka samohamowne, które stosuje się po to, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń, które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne dla dziecka.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Ministyle wymiary

  • Wysokość: 81,5,-100 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 44-57,5 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo obrotowe ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz krzesło ministyle gtp opinie krzesło obrotowe ministyle ministyle gtp auta ministyle gtp ts22 ministyle gtp white barbie wróżka dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×