Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black Mafra Pink

(kod: 20474) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 20474

Opis produktu

Wybór odpowiedniego krzesła obrotowego, które posłuży dziecku np. do odrabiania lekcji jest niezwykle istotny i leży w roli rodzica. Krzesło takie powinno być nie tylko wygodne i komfortowe, ale również atrakcyjne wizualnie, tak aby podobało się maluchowi i pasowało do jego pokoju. Żywe, intensywne kolory zachęcają do korzystania z mebla i przyciągają wzrok. Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black Mafra Pink w różowym kolorze z czarnymi podłokietnikami i stelażem będzie wspaniałym uzupełnieniem pokoju dziewczynki, gdzie poza spełnianiem funkcji dekoracyjnych, spełni również szereg funkcji użytkowych.

Logo Złoty Partner Nowy Styl

Sklep Meblobranie.pl za wzorową współpracę z firmą Nowy Styl w 2018 roku został nagrodzony prestiżową nagrodą Platynowego Partnera

Logo Nowy Styl

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black Mafra Pink posiada miękką tapicerkę, którą zamontowano zarówno na siedzisku, jak i na oparciu. Dzięki temu na meblu wygodnie się siedzi. Oparcie zapewnia równocześnie właściwą pozycję dla kręgosłupa. Fotel ten wyposażony jest w mechanizmy, które pozwalają ustawić go idealnie pod sylwetkę dziecka. Siłownik zamontowany w nodze fotela gwarantuje płynne ustawienie wysokości krzesła. Obok tego istnieje również możliwość regulacji wysokości oparcia oraz głębokości siedziska.

 

Zbliżenie na siłownik pneumatyczny

Krzesło Obrotowe Ministyle GTP TS22 Black Mafra Pink posiada prestiżowy atest CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wyposażone jest ono w kółka samohamowne, które powodują opór podczas przesuwania krzesła (szczególnie odczuwalny wtedy, kiedy przesuwamy je bez obciążenia).

Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych dla malucha podczas użytkowania np. aby krzesło nie przesunęło się gwałtownie podczas siadania na nie. Z krzesła Obrotowego Ministyle GTP TS22 Black Mafra Pink mogę korzystać dzieci, których masa ciała nie przekracza 45 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło obrotowe dla Dzieci Ministyle wymiary

  • Wysokość: 81,5,-100 cm
  • Średnica: 55 cm
  • Wysokość oparcia: 37,5-42,5 cm
  • Wysokość siedziska: 44-57,5 cm
  • Wysokość podłokietnika: 14,5 cm
  • Szerokość siedziska: 40,5 cm
  • Głębokość siedziska: 34-37 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła obrotowego odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzeslo obrotowe ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz krzesło ministyle gtp opinie krzesło obrotowe ministyle ministyle gtp auta ministyle gtp ts22 ministyle gtp white barbie wróżka dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×