Krzesło ogrodowe Santana grafitowe

(kod: 15242) Curver
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 15242

Opis produktu

Ostatnie sztuki !

Krzesło Santana w grafitowym kolorze świetnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Wykonane z polipropylenu odporne jest na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Jego wygląd charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami, nogi i podłokietniki mają gładką powierzchnię natomiast oparcie przypomina technorattanowy splot.

Wytrzymałość krzesła ogrodowego Santana grafitowego wynika z tego, że do produkcji wykorzystano sztuczny materiał – polipropylen. Jego wygląd jest estetyczny, ale także materiał ten jest bardzo wytrzymały. Krzesło nie niszczeje pod wpływem takich warunków pogodowych jak deszcz, śnieg czy wilgoć, dlatego może stać na zewnątrz prze cały rok. W razie zabrudzeń wystarczy nawet mokra ściereczka. Polipropylen jest także odporny na działanie promieni UV, co oznacza że ładny grafitowy kolor nie blednie podczas dużego nasłonecznienia. Wysokie oparcia oraz podłokietniki zapewniają wygodne użytkowanie krzesła. Dzięki temu, że oparcie przypomina technorattanową plecionkę jest ono przewiewne.

Jeśli zajdzie potrzeba krzesła ogrodowe Santana w grafitowym kolorze łatwo przechować i nie zajmą one wiele miejsca, dzięki temu że można je sztaplować, tzn. wkładać jedno w drugie.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Zamawiając Krzesło ogrodowe Santana grafitowe otrzymują Państwo:

Estetyczne krzesło Santana z możliwością sztaplowania.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary produktu:

56 cm x 57 cm x 92 cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła Santana dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. 

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

Krzesło Santana jest objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×