Krzesło Opti

(kod: 09943)
435 zł

Produkt niedostępny

kod: 09943

Opis produktu

Krzesło Opti to nowoczesny mebel, zaprojektowany z myślą o zwolennikach minimalistycznych rozwiązań. Bardzo dobrze będzie się prezentował zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych. Doskonale sprawdzi się w roli elementu wyposażenia salonu, jadalni lub sali konferencyjnej.
Krzesło Opti tapicerowane jest pikowaną skórą ekologiczną o czarnej barwie. Konstrukcja zbudowana została z wytrzymałej, chromowanej stali. Ponadto oparcie wyprofilowano w taki sposób, aby zapewniał jak największy komfort użytkowania. 
Za sprawą nowoczesnego designu i uniwersalnej kolorystyki krzesło Opti bardzo dobrze wpasuje się w różnego rodzaju wnętrza.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x