Krzesło Panton połysk KR017 białe inspirowane

(kod: 17986) Świat-Krzeseł
275 zł

Produkt niedostępny

kod: 17986

Opis produktu

Krzesło Panton połysk KR017 białe inspirowane charakteryzuje się futurystycznym kształtem. Jest ciekawą propozycją na wsytrój wnętrza jadalni, sali konferencyjnej, restauracji lub kawiarni. Wykorzystane do jego stworzenia materiały sprawiają, że nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Kształt krzesła Panton wykonanego z tworzywa sztucznego inspirowany jest projektami znanych twórców. ABS - materiał, z którego wyprodukowano krzesło, jest bardzo wytrzymałe, odporne na zadrapania oraz na działanie czynników pogodowych. Znakomicie radzi sobie także z upływem czasu długo zachowując swój atrakcyjny wygląd. Powierzchnia krzesła została wykończona na wysoki połysk.

Siedzisko krzesła Panton połysk KR017 w kolorze białym jest anatomicznie wyprofilowane, co oznacza wysoki komfort dla użytkownika.

Konstrukcja krzesła waży zaledwie 5 kilogramów i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Krzesło Panton KR017 inspirowane białe jest sztaplowane. Moża je składać jedno na drugie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. To szczególnie zaleta dla lokali gastronomicznych i sal weselnych, które składują meble, gdy nie są one aktualnie potrzebne.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 83 cm
  • szerokość: 57 cm
  • głębokość: 58 cm 
  • wysokość siedziska: 44 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesła dostarczane są w całości - do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Gwarancja na produkt wynosi rok - w przypadku zakupu na paragon lub dwa lata przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x