Krzesło polipropylenowe Flexi KR022 czerwone

(kod: 18019) Świat Krzeseł
144 zł

Produkt niedostępny

kod: 18019

Opis produktu

Krzesło polipropylenowe Flexi KR022 czerwone to przede wszystkim konstrukcja charakteryzująca się prostotą i elegancją. Jego design został zainspirowany dziełami znanego projektanta. Krzesło znakomicie sprawdza się jako dodatek wystroju wnętrza jadalni, salonu, kawiarni lub restauracji. To także interesująca propozycja dla właścicieli sal weselnych.

Krzesło Flexi KR022 wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym. Polipropylen jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Jest także łatwy z czyszczeniu, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku umieszczenia go w miejscach, gdzie o zabrudzenie łatwo. Polipropylen doskonale radzi sobie również z upływem czasu długo zachowując swój atrakcyjny wygląd.

Krzesło Flexi KR022 jest sztaplowane. Oznacza to, że można je składać jedno na drugie. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na oszczędność sporej ilości miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 85 cm
  • szerokość: 44 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość siedziska: 47 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie kondycji przesyłki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Produkt dostarczany w całości, do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną w przypadku zakupu na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×