Krzesło biurowe Roxy R19l ts16

(kod: 08789) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe z mechanizmem Active In , dzięki któremu możemy swobodne się w nim kołysać bądź zablokować siedzisko i oparcie w 5 pozycjach. Posiada szerokie, komfortowe siedzisko, ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz samohamown... pełny opis
695 zł

Produkt niedostępny

kod: 08789
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe z mechanizmem Active In, dzięki któremu możemy swobodne się w nim kołysać bądź zablokować siedzisko i oparcie w 5 pozycjach. Posiada szerokie, komfortowe siedzisko, ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz samohamowne kółka.  Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Dzięki regulowanej sile oporu i wysokości oparcia krzesło można swobodnie dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika. Podstawa wykonana jest z czarnego nylonu. Krzesło biurowe Roxy R19l ts16 posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.