Krzesło biurowe Roxy R19l ts16

(kod: 08789) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
695 zł

Produkt niedostępny

kod: 08789
Wybierz Wykończenie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe z mechanizmem Active In, dzięki któremu możemy swobodne się w nim kołysać bądź zablokować siedzisko i oparcie w 5 pozycjach. Posiada szerokie, komfortowe siedzisko, ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz samohamowne kółka.  Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1. Dzięki regulowanej sile oporu i wysokości oparcia krzesło można swobodnie dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika. Podstawa wykonana jest z czarnego nylonu. Krzesło biurowe Roxy R19l ts16 posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło biurowe dla dzieci cars krzesło biurowe dla dzieci do wysokiego biurka krzesło biurowe dla dziecka rybnik krzesło biurowe dla dziecka warszawa wygodne krzesło biurowe dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x