Krzesło Side KR004 poliwęglanowe przezroczyste

(kod: 17959) Świat-Krzeseł
420 zł

Produkt niedostępny

kod: 17959

Opis produktu

Krzesło Side KR004 poliwęglanowe przezroczyste to uniwersalny wybór dla osób poszukujących wyposażenia do domowej jadalni, biura, kawiarni lub restauracji. Użyte do jego produkcji materiały sprawiają, że można go używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Krzesło Side KR004 przezroczyste wykonano z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa sztucznego - poliwęglanu. Poliwęglan jest materiałem bardzo wytrzymałym, odpornym na zadrapania oraz na działanie czynników atmosferycznych. Doskonale radzi sobie z upływem czasu, dzięki czemu jest to inwestycja na długi czas. Tworzywo sztuczne jest także łatwe w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka i dostępne na rynku detergenty w przypadku cięższych zabrudzeń.

Krzesło Side KR004 poliwęglanowe przezroczyste jest bardzo wygodne. Bryła siedziska i oparcie zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Podstawa krzesła plastikowego to 4 wytrzymałe nogi. Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów. Dużą zaletą prezentowanego modelu jest możliwość sztaplowania, czyli składania krzesło jednego na drugim. Takie rozwiązanie pomaga zaoszczędzić sporo miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 82 cm
  • szerokość: 51 cm
  • głębokość: 41 cm
  • wysokość siedziska: 45 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Prezentowane krzesło dostarczane jest w całości w ubezpieczonej paczce przez firmę kurierską. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz powiadomić biuro obsługi klienta sklepu internetowego.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x