Krzesło skandynawskie Bąbelki z drewnianymi nogami KR012

(kod: 17423) Świat Krzeseł
227 zł

Produkt niedostępny

kod: 17423

Opis produktu

Nowoczesne i eleganckie krzesło skandynawskie Bąbelki KR012 z drewnianymi nogami posiada przykuwający uwagę wzór w formie bąbelków. Krzesło charakteryzuje prosta i efektowna bryła, która sprawdzi się doskonale nie tylko w domu, ale także w biurze, sali konferencyjnej, poczekalni czy we wnętrzu restauracji.

Siedzisko i oparcie to jednolita bryła z polipropylenu, materiału bardzo wytrzymałego oraz odpornego na zarysowania. Kształt tej bryły został zaprojektowany tak, by dawać użytkownikom maksymalną wygodę podczas pracy, oczekiwania lub spożywania posiłku. To właśnie na wygodę zwracają uwagę osoby, które miały szczęście wypróbować ten model krzesła Bąbelki z drewnianymi nogami. Polipropylen jest także materiałem, który łatwo się czyści. Wystarczy w tym celu wilgotna ściereczka lub delikatne detergenty dostępne na rynku.

Podstawę krzesła skandynawskiego stanowią cztery wytrzymałe, drewniane nogi, dodatkowo wzmocnione metalową konstrukcją i aluminiowymi śrubami. Wszystko po to, by każdy mógł bezpiecznie i stabilnie korzystać z krzesła.

Krzesło wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno

Kolor: "bąbelki"

Waga: 4 kg

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 81 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 43 cm
  • wysokość siedziska: 42 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno

Kolor: "bąbelki"

Waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie stanu paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Montaż jest prosty i nie zabierze dużo czasu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×