Krzesło skandynawskie Bąbelki z metalowymi nogami KR012

(kod: 17424) Świat Krzeseł
230 zł

Produkt niedostępny

kod: 17424

Opis produktu

Krzesło skandynawskie Bąbelki KR012 z metalowymi nogami należy do najpopularniejszych prodoktów ostatnimi czasy. To dzięki swojej prostej i efektownej bryle, która doskonale sprawdzi się wewnątrz mieszkania, biura lub sali konferencyjnej, a także uświetni wnętrze restauracji czy kawiarni.

Krzesło Bąbelki w kolorze czarnym ma siedzisko i oparcie stworzone z jednolitej bryły tworzywa sztucznego, którym w tym wypadku jest polipropylen. To materiał bardzo wytrzymały, odporny na zadrapania i skutecznie opierający się próbie czasu. Krzesło przyciąga uwagę dzięki wzorowi przypominającemu bąbelki. Kształt krzesła został zaprojektowany tak, by zapewnić jego użytkownikowi maksymalną wygodę.

Na niesamowity komfort zwracają często uwagę osoby, które miały okazję korzystać z tego modelu krzeseł. Tworzywo sztuczne jest bardzo łatwe w czyszczeniu. Nie musimy się więc martwić o plamy, które mogą się na nim pojawić. Do ich usunięcia wystarczy wilgotna ściereczka. Mogą okazać się rownież przydatne popularne na rynku detergenty.

Podstawą krzesła są cztery metalowe nogi pomalowane na czarno. Aby krzesło było stabilne i bezpieczne zastosowano dodatkowe wzmocnienia konstrukcji oraz aluminiowe śruby.

Maksymalne obciążenie, które wytrzyma krzesło to 130 kilogramów.

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: metal

Kolor: "bąbelki"

Waga: 4 kg

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 81 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 43 cm
  • wysokość siedziska: 42 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: metal

Kolor: "bąbelki"

Waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Montaż jest prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×