Krzesło skandynawskie brązowy KR012 drewniane nogi

(kod: 17426) Świat-Krzeseł
148 zł

Produkt niedostępny

kod: 17426

Opis produktu

Eleganckie i nowoczesne krzesło skandynawskie KR012 w kolorze brązowym z drewnianymi nogami to częsty wybór osób poszukujących wyposażenia do jadalni, biura, sali konferencyjnej czy takich miejsc użyteczności publicznej jak kawiarnie czy restauracje. Krzesło ma prostą formę pasującą do wielu stylów wykończenia wnętrz. Najczęściej zdobi on wnętrza nowoczesne, skandynawskie lub urządzone w duchu minimalizmu.

Siedziska i oparcie to jednolita bryła z tworzywa sztucznego w kolorze brązowym. Materiałem tym jest polipropylen - materiał wytrzymały, odporny na zadrapania i dobrze radzący sobie z upływem czasu. Dodatkową zaletą tworzywa jest łatwość w czyszczeniu, co na pewno docenią osoby, które planują wystrój domowej jadalni czy lokalu gastronomicznego. Kształt bryły został zaprojektowany tak, by dawać użytkownikowi krzesła maksymalny komfort.

Krzesła opiera się na czterech wytrzymałych nogach z drewna bukowego. Nogi krzesła wzmocniono metalową konstrukcją dla uzyskania większej stabilności i bezpieczeństwa. Wszystko złączono aluminiowymi śrubami, które są mocne i lekkie zarazem. Całość waży 4 kilogramy.

Maksymalne obciążenie, które wytrzymuje krzesło to 130 kilogramów.

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno

Kolor: brązowy

Waga: 4 kg

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 81 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 43 cm
  • wysokość siedziska: 42 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg

Materiał: tworzywo sztuczne
Podstawa: drewno

Kolor: brązowy

Waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, należy sporządzić protokół szkody dostępny u kuriera oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt dostarczany jest w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x