Krzesło składane do stołów cateringowych

Krzesło składane do stołów cateringowych
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 15485) Lifetime
Krzesło cateringowe składane to bardzo wygodne i praktyczne siedzisko. Dzięki wysokiemu oparciu jest wygodniejsze od jego standardowych odpowiedników. Składa się do bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu po złożeniu nie zajmuje wiel... pełny opis
119 zł

Produkt niedostępny

kod: 15485

Opis produktu

Krzesło cateringowe składane to bardzo wygodne i praktyczne siedzisko. Dzięki wysokiemu oparciu jest wygodniejsze od jego standardowych odpowiedników. Składa się do bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

Materiał, z którego wykonano krzesło jest bardzo wytrzymałe. Siedzisko i oparcie wyprodukowano z polietylenu zawierającego inhibitory promieni UV. Dzięki temu krzesło zachowa swój oryginalny biało-granitowy kolor na zawsze. Krzesło składane do stołu cateringowego wyposażone jest w solidną ramę oraz nogi. Te stalowe elementy pokryto farbą nakładaną proszkowo, co zapewnia odporność na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne.

Amerykański producent zadbał także o to, by krzesło było bardzo stabilne. Stalowa rama i solidne nogi gwarantują stabilność. Również istotnym aspektem jest wygoda. Często imprezy czy konferencje trwają długo. Dlatego też tak istotne jest wygodne krzesło. Krzesło z tworzywa jest wygodne ze względu na szerokie siedzisko i wyjątkowo wysokie oparcie.

Użytek domowy - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w warunkach domowych (tj. w sposób normalny, okazyjny). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów do użytku domowego nie przekracza 15 godzin.

Zamawiając Krzesło składane do stołów cateringowych otrzymują Państwo:

 • Materiał siedziska i oparcia: polietylen o wysokiej gęstości
 • Materiał ramy: stal malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 275 kg
 • Średnica ramy: 22 mm
 • Kolor siedziska i oparcia: biały granit
 • Kolor ramy: szary
 • Gwarancja: 1 rok
   

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • Wysokość: 83 cm
 • Szerokość: 54,6 cm
 • Głębokość: 46,9 cm

Waga: 3,6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Krzesło jest gotowe do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku domowego objęte są rocznym okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.