Krzesło składane do stołów cateringowych

(kod: 15485) Lifetime
119 zł

Produkt niedostępny

kod: 15485

Opis produktu

Krzesło cateringowe składane to bardzo wygodne i praktyczne siedzisko. Dzięki wysokiemu oparciu jest wygodniejsze od jego standardowych odpowiedników. Składa się do bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

Materiał, z którego wykonano krzesło jest bardzo wytrzymałe. Siedzisko i oparcie wyprodukowano z polietylenu zawierającego inhibitory promieni UV. Dzięki temu krzesło zachowa swój oryginalny biało-granitowy kolor na zawsze. Krzesło składane do stołu cateringowego wyposażone jest w solidną ramę oraz nogi. Te stalowe elementy pokryto farbą nakładaną proszkowo, co zapewnia odporność na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne.

Amerykański producent zadbał także o to, by krzesło było bardzo stabilne. Stalowa rama i solidne nogi gwarantują stabilność. Również istotnym aspektem jest wygoda. Często imprezy czy konferencje trwają długo. Dlatego też tak istotne jest wygodne krzesło. Krzesło z tworzywa jest wygodne ze względu na szerokie siedzisko i wyjątkowo wysokie oparcie.

Użytek domowy - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w warunkach domowych (tj. w sposób normalny, okazyjny). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów do użytku domowego nie przekracza 15 godzin.

Zamawiając Krzesło składane do stołów cateringowych otrzymują Państwo:

 • Materiał siedziska i oparcia: polietylen o wysokiej gęstości
 • Materiał ramy: stal malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 275 kg
 • Średnica ramy: 22 mm
 • Kolor siedziska i oparcia: biały granit
 • Kolor ramy: szary
 • Gwarancja: 1 rok
   

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • Wysokość: 83 cm
 • Szerokość: 54,6 cm
 • Głębokość: 46,9 cm

Waga: 3,6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Krzesło jest gotowe do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku domowego objęte są rocznym okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×