Krzesło Sonik

Krzesło Sonik
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 09973)
  • biel
  • czerń
  • beż
  • szary
Krzesło Sonik to bardzo elegancki mebel o prostym, a zarazem nowoczesnym kształcie. Doskonale sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak kuchnia, jadalnia, salon czy sala konferencyjna. Zarówno siedzisko, jak i oparcie krzesła So... pełny opis
342 zł

Produkt niedostępny

kod: 09973
Wybierz Warianty kolorystyczne:

Opis produktu

Krzesło Sonik to bardzo elegancki mebel o prostym, a zarazem nowoczesnym kształcie.
Doskonale sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak kuchnia, jadalnia, salon czy sala konferencyjna.
Zarówno siedzisko, jak i oparcie krzesła Sonik jest tapicerowane eko-skórą dostępną w 4 wariantach kolorystycznych: białym, szarym, beżowym oraz czarnym.
Miękkie siedzisko oraz długie oparcie zapewniają najwyższy komfort użytkowania, a uniwersalna kolorystyka wpasuje się w każde wnętrze.
Krzesło Sonik zwieńczone zostało nowoczesną, chromowaną podstawą w kształcie płozy. Zapewnia ona stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.
Polecamy!

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.