Krzesło obrotowe XL Pro gtp47 ts16

Krzesło obrotowe XL Pro gtp47 ts16 sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08826) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Wygodne krzesło obrotowe z mechanizmem Ibra , umożliwiającym swobodne kołysanie się podczas siedzenia lub zablokowanie oparcia i siedziska w wybranej pozycji. Krzesło obrotowe XL Pro gtp47 ts16 posiada szerokie, komfortowe sie... pełny opis
702 zł

Produkt niedostępny

kod: 08826
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Wygodne krzesło obrotowe z mechanizmem Ibra, umożliwiającym swobodne kołysanie się podczas siedzenia lub zablokowanie oparcia i siedziska w wybranej pozycji. Krzesło obrotowe XL Pro gtp47 ts16 posiada szerokie, komfortowe siedzisko oraz ergonomicznie wyprofilowane oparcie, dzięki czemu nie odczuwa się dyskomfortu związanego z wielogodzinną pracą przy biurku. Krzesło biurowe XL Pro posiada również regulowaną siłe oporu oparcia oraz wysokość siedziska. Podstawa z czarnego nylonu sprawi, iż mebel wkomponuje się idealnie do różnego rodzaju pomieszczeń, a samohamowne kółka sprawdzą się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych.
Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy krzesła obrotowego XL Pro gtp47 ts16.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.