Krzesło biurowe XL Pro R15g-3 steel 36 chrome express

(kod: 10009) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe XL Pro R15g-3 steel 36 chrome to wygodny mebel przeznaczony do użytkowania w biurze lub domu, jako krzesło komputerowe. Model XL Pro wyposażony został w mechanizm Ibra, dający możliwość swobodnego kołysania się w fo... pełny opis
1 070 zł

Produkt niedostępny

kod: 10009

Opis produktu

Krzesło biurowe XL Pro R15g-3 steel 36 chrome to wygodny mebel przeznaczony do użytkowania w biurze lub domu, jako krzesło komputerowe.
Model XL Pro wyposażony został w mechanizm Ibra, dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania kąta odchylenia siedziska i oparcia w wybranej pozycji. Co więcej siedzisko i oparcie odchylają się niezależnie od siebie, zwiększając komfort siedzenia.
Krzesło obrotowe XL Pro wyposażone zostało w regulację siły oporu oparcia oraz regulowane podłokietniki. Ponadto regulacji podlega wysokość krzesła.
Fotel osadzony jest na stabilnej podstawie skonstruowanej z polerowanego i malowanego na biało aluminium. Podstawa zwieńczona jest samohamownymi kółkami do powierzchni dywanowych.
Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Fotel w ofercie express dostępny jest jedynie w kolorze niebieskim tapicerki (YB-026).

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.