Krzesło biurowe XL Pro R15g-3 steel 36 chrome express

(kod: 10009) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
1 070 zł

Produkt niedostępny

kod: 10009

Opis produktu

Krzesło biurowe XL Pro R15g-3 steel 36 chrome to wygodny mebel przeznaczony do użytkowania w biurze lub domu, jako krzesło komputerowe.
Model XL Pro wyposażony został w mechanizm Ibra, dający możliwość swobodnego kołysania się w fotelu lub zablokowania kąta odchylenia siedziska i oparcia w wybranej pozycji. Co więcej siedzisko i oparcie odchylają się niezależnie od siebie, zwiększając komfort siedzenia.
Krzesło obrotowe XL Pro wyposażone zostało w regulację siły oporu oparcia oraz regulowane podłokietniki. Ponadto regulacji podlega wysokość krzesła.
Fotel osadzony jest na stabilnej podstawie skonstruowanej z polerowanego i malowanego na biało aluminium. Podstawa zwieńczona jest samohamownymi kółkami do powierzchni dywanowych.
Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
Fotel w ofercie express dostępny jest jedynie w kolorze niebieskim tapicerki (YB-026).

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i cztery lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło biurowe dla dzieci cars krzesło biurowe dla dzieci do wysokiego biurka krzesło biurowe dla dziecka rybnik krzesło biurowe dla dziecka warszawa wygodne krzesło biurowe dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×